سه‌شنبه 26 تیر 1403  
بيشتر
فرهنگی و دانشجویی
1402/9/15 چهارشنبه
روز دانشجو؛ فرصتی برای درک ضرورت کنشگری دانشجویان
مراسم روز دانشجو در دانشگاه پیام نور همدان با حضور مسلم مخفی فرماندار همدان، رئیس و مدیران ستادی، اساتید ودانشجویان برگزار شد.

.

مسلم مخفی فرماندار همدان در این مراسم با تبریک فرا رسیدن روز دانشجو  با تأکید بر نقش پررنگ دانشجو در پیشرفت های علمی کشور اظهار داشت: بدون شک، نقش بی بدیل دانشجویان به عنوان عناصر اصلی جامعه دانشگاهی در عرصه‌های مختلف علمی، اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی کشور بر کسی پوشیده نیست و حضور آگاهانه و پررنگ دانشجویان در تمامی صحنه ها بویژه کسب موفقیت های بی شمار در مجامع ملی و بین المللی همواره در حفظ و کیان ارزشهای کشور موثر بوده و خواهد بود.
رئیس دانشگاه پیام نور استان همدان در این مراسم ضمن تبریک 16 آذر به دانشجویان، روز دانشجو را فرصتی بسیار مهم برای درک هر چه بهتر ضرورت کنشگری دانشجویان دانست و گفت: دولت مردمی و بدنه مدیریتی آن به توانمندی بالای دانشجویان و جوانان اعتقاد و اعتماد قلبی دارد و این قشر تأثیرگذار را بستر رشد و تعالی کشور می‌داند.
وی ادامه داد: دانشجویان بزرگ‌ترین سرمایه اجتماعی کشور هستند؛ جمعیت متخصص و تحصیل کرده که آینده اداره این کشور بزرگ بر دوش آنان است.
وی در ادامه افزود: مراکز و واحدهای دانشگاه‌ پیام نور ظرفیت‌های بسیار مناسبی هستند که می توانند با ارائه راهکارهای سازنده، در حل بخش قابل توجهی از کاستی ها، مسائل و مشکلات جامعه بویژه در حوزه های فرهنگی و اجتماعی نقش آفرینی کنند.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر