سه‌شنبه 26 تیر 1403  
بيشتر
آخرین اخبار
1403/3/30 چهارشنبه
به مناسبت فرا رسیدن ۳۱ خرداد ماه، روز بسیج اساتید
تبریک رییس دانشگاه پیام نور استان همدان به همه اساتید بسیجی

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام‌نور استان همدان، دکتر علی حسین محمدظاهری رئیس دانشگاه، فرا رسیدن ۳۱ خرداد ماه، روز بسیج اساتید را به همه اساتید بسیجی دانشگاه تبریک گفت.

متن پیام دکترمحمدظاهری بدین شرح است:

 بسم الله الرحمن الرحیم

بسیج یک جریان ریشه‌دار مکتبی و انقلابی است که با بصیرت و آگاهی عمیق در میادین مختلف، استوار ایستاده و حیات انقلاب و تداوم حرکت مردم ایران اسلامی در پیمایش قله‌های افتخار آفرین پیشرفت و سربلندی را تضمین و نقش بسیار موثر خود را ایفا نموده است.

بسط و گسترش فرهنگ و تفکر بسیجی در بین اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها، دفاع از دستاوردهای انقلاب اسلامی، کمک به ایجاد زمینه مناسب برای تلاش علمی، پژوهشی، ارتقای معرفت و آگاهی دینی باید از اهداف بسیج اساتید باشد.

ملت بزرگ ایران اسلامی آرامش و آسایش امروزی را مدیون ایثار و از خود گذشتگی بسیجیانی هستند که مفسر واقعی واژه ایثار بوده و با الهام از مکتب عاشورایی حضرت ابا عبدا... الحسین (ع)، عزت و آزادگی و شرف انسانی را برای میهن اسلامی به ارمغان آوردند تا این چنین در محضر خداوند متعال، امام (ره) و مردم ولایت‌مدار ایران اسلامی سربلند و شایسته تحسین بسیار باشند.

اینجانب فرا رسیدن ۳۱ خرداد سالروز شهادت اسوه علم و عمل شهید دکتر مصطفی چمران و روز بسیج اساتید را گرامی می‌دارم. امیدوارم جامعه بسیج اساتید دانشگاه‌ها در جهت ارتقاء شاخص‌های رشد علمی و توسعه فناوری کشور به منظور دستیابی به جایگاه خوب علمی و فناوری نقش موثری را ایفا نماید.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر