فرهنگی و دانشجویی
 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان همدان،در ابتدای این نشست دکتر صفی اله صفایی رئیس دانشگاه پیام نور استان همدان، ضمن گرامیداشت یاد یار دیرین انقلاب و رهبری ،آیت الله هاشمی رفسنجانی، با اشاره به برگزاری سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و اهمیت حفظ وحدت و انسجام همه آحاد جامعه دانشگاهی بر ضرورت برنامه ریزی های دقیق در معرفی دستاوردهای علمی و پژوهشی دانشگاه پیام نوراستان و رزن پس از پیروزی انقلاب و معرفی آن به نسل جوان و دانشجویان فرهیخته استان تاکید کرد.

این نشست صمیمی که باحضورمدیر فرهنگی استان ،اساتید،کارکنان ودانشجویان درسالن اجتماعات دانشگاه رزن برگزار شد،دکترصفی­اله­­صفایی به تبیین دست آوردهای انقلاب اسلامی پرداخت و بیان کرد:انقلاب اسلامى دستاوردهاى فراوانى دارد. این دستاوردها در نظر و سخن امام خمینى دستاوردهایى بى نظیر در حوزه هاى مختلف است که انقلاب اسلامى را از سایر انقلاب ها متمایز ساخته است. دستاوردهایى در حوزه هاى جهانى، معنویت و اخلاق، دین، فرهنگ، سیاست، اقتصاد، مسائل اجتماعى ، نظامى و . . . . از این رو، دشمنان انقلاب اسلامى همواره در صدد کتمان یا آسیب رسانى به دستاوردهاى یاد شده هستند.

صفی اله صفایی بابیان این سخن گهر بار بنیان گذار انقلاب اسلامی که فرمود:«توجه‌ داشته‌ باشید که‌ نهضت‌های‌ سابق، نهضت‌هایی‌ بود که‌ یا سیاسی‌ بود یا نیمه‌ اسلامی، نهضت‌ امروز تمام‌ اسلامی‌ است»خاطرنشان کرد: «اسلام‌ خواهی‌ ملت‌ ایران، بی‌ تردید رنگ‌ خاصی‌ به‌ انقلاب‌ زده‌ است.وی به استقلال،وحدت، مشارکت زنان ، تحول روحی ملت ، اتحاد مسلمانان و خودباوری جوانان به عنوان بخشی از دستاوردهای انقلاب اشاره کرد و گفت:پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران،در جای جای وطن ، نشانه‌هایی چشم‌گیر و غرورآفرین از تحول روحی و اخلاقی ملت مشاهده می‌شد که پیش از آن به یک آرزوی دست نیافتنی شباهت داشت.

در پایان جلسه با توجه به درخواست دانشجویان از ریاست استان مقرر گردیدبا هماهنگی و برنامه ریزی نسبت به اعزام دانشجویان به راهیان نور و اردوهای زیارتی ،سیاحتی اقدام نمایند.

 
 
امتیاز دهی
 
 

خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما