اخبار
 
مجتمع فرهنگی دانشگاه پیام نور کبودراهنگ با حضور مدیرکل استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان، نماینده مردم کبودراهنگ در مجلس شورای اسلامی،رئیس دانشگاه پیام نور استان همدان، فرماندار شهرستان و سایر مسئولین استانی و شهرستانی افتتاح شد.
 در این مراسم آقای دکتر طباطبایی مدیرکل استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان ضمن گرامیداشت ایام مبارک دهه فجر طی سخنانی، ورزش را ابزاری برای توسعه فرهنگ دانستند و تقویت  ورزش در دانشگاه ها که نماد فرهنگی کشور هستند را ضروری برشمردند. ایشان افزودند ورزش با شاخص های فروتنی، تواضع، انسجام و وحدت، همراستای افزایش فرهنگ است و بهتر است برنامه ریزی گردد این مجتمع تا ساخت سوله ورزشی دانشگاه، برای افزایش فعالیتهای ورزشی دانشجویان نیز مورد استفاده قرار گیرد.ایشان در پایان تاکید کردند که در دولت و وزارت ورزش تصمیمات مهم و خوبی در جهت توسعه فضاهای ورزشی و ساخت و ساز اماکن ورزشی گرفته شده که ان شاالله با پیگیری مسئولین هرچه زودتر پروژه نیمه تمام و جدید به مرحله ظهور خواهد رسید .
آقای دکتر پورمختار نماینده مردم کبودراهنگ و بهار در مجلس شورای اسلامی نیز طی سخنانی با عرض تبریک سالگرد ایام پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، وظیفه همگان دانستند که  مسیر الهی انقلاب اسلامی را زیر پرچم ولایت ادامه دهیم تا پاسخی باشد بر یاوه گویی دشمنان انقلاب و اسلام. ایشان در ادامه افتتاح مجتمع فرهنگی شهدای پنچم آبان در دانشگاه را پاسخی بر نیاز علمی و فرهنگی دانشجویان بزرگترین دانشگاه شهرستان برشمردند و ابراز امیدواری کردند با توجه به وجود ظرفیت های لازم،  افزایش سطح کیفی دانشگاه برای دانشجویان و جوانان شهرستان مستمر ادامه پیدا کند.
در ادامه آقای دکتر صفایی رئیس دانشگاه پیام نور استان همدان نیز ضمن تبریک دهه مبارک فجر و دعوت دانشگاهیان به حضور پرشور در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، دانشگاه پیام نور مرکز کبودراهنگ را از دانشگاه های فعال و خوب استان همدان برشمردند که حدود 2000 دانشجو در 41 رشته و گرایش کارشناسی و کارشناسی ارشد در آن مشغول به تحصیل هستند و وجود این مجتمع فرهنگی را برای این دانشگاه بسیار ضروری دانستند. ایشان در پایان برنامه های آتی دانشگاه را ساخت سوله ورزشی و افزایش رشته های کارشناسی ارشد اعلام کردند.
شایان ذکر است این مجتمع با اعتبار چهارمیلیارد ریال در مساحت 400 مترمربع شامل نمازخانه، اتاق ورزش و سالن فعالیتهای فرهنگی و نرم افزاری، سالن مطالعه و ... برای استفاده دانشجویان به بهره برداری رسید.


 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما