پنجشنبه 27 دي 1397  
بيشتر
آموزش
1394/9/27 جمعه
ایجاد۲۴ رشته کارشناسی ارشد در دانشگاه پیام نور همدان

.

رئیس دانشگاه پیام نور استان همدان از تدریس ۲۴ رشته کارشناسی ارشد در دانشگاه پیام نور استان همدان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان همدان صفایی رییس دانشگاه پیام نور استان همدان در مراسم گرامیداشت هفته پژوهش و فناوری بابیان اینکه دانشگاه پیام نور یکی از مهم‌ترین دانشگاه‌های جهان است، گفت: دانشگاه پیام نور رتبه شش را در آسیا دارد و به‌عنوان بزرگ‌ترین دانشگاه کشور شناخته‌شده است.

 دکتر صفایی با اشاره به مسئله کاهش دانشجو در مقطع کارشناسی افزود: در دو سال اخیر به دلیل روند کاهش جمعیت و پیدایش دانشگاه‌های موازی دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی با بحران کاهش دانشجو روبه‌رو است.و همین دلیل کاهش دانشجو تصمیم گرفتیم ورود دانشجویان را در مقطع کارشناسی ارشد افزایش دهیم و به همین دلیل ۲۴ رشته کارشناسی ارشد در مرکز همدان و دیگر مراکز دانشگاه پیام نوراستان تدریس می‌شود.

در ادامه ایشان با توجه به برگزاری همایش میر سید علی همدانی  گفت: این  همایش زمینه‌ای بود تا دانشگاه پیام نور همدان در سطح کشور مطرح شود.

صفایی با اشاره به اینکه امسال دانشگاه پیام نور همدان رتبه برتر را در جشنواره سراسری دستاوردهای دانشگاهی کشور را کسب کرده است ، گفت: در حوزه  فرهنگی استان همدان جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص داده است.

وی با بیان اینکه برای نخستین بار در هفته پژوهش یک کارگاه آموزشی در این دانشگاه برگزار شده است، ابراز کرد: به دانشجویانی که طرح های اشتغالزایی دارند به پارک فن آوری معرفی می شوند تا تسهیلات در اختیار آنان قرار گیرد.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ